Pořádáte často prezentace a školení v rámci vaší firmy? Jestliže ano, pak jistě oceníte komplexně zařízenou prezentační místnost. Věčné přenášení projektoru s plátnem není jistě tím nejefektivnějším řešením. Zvolené komponenty a výsledné provedení nejvíce závisí na způsobu využití místnosti. LCD a plazmové zobrazovače včetně interaktivních ploch do menších prostor, projekce s přední nebo zadní projekční plochou ve školících centrech.

Vizualizéry (dokumentové kamery), ozvučení, videokonference, konferenční a tlumočnické systémy, to vše patří k moderní prezentaci.

Zcela neocenitelné je využití řídícího systému. Nahradí nejen množství dálkových ovladačů, ale ovládá i veškerou další techniku včetně světel, žaluzií, klimatizace apod. Vše obsluhujete pomocí jediného dotykového panelu! Přednášející se tak může plně věnovat tématu a odpadají tak obavy z nezvládnutí obsluhy. Stiskem jednoho tlačítka se spustí plátno, zapne se projektor a přepne na požadovaný vstup, v místnosti se ztlumí osvětlení, souběžně zajíždějí žaluzie, zapne se audio systém a na projekční ploše se zobrazuje logo vaší firmy a prezentace začíná. Po ukončení opět jediným dotykem techniku vypnete a místnost uvedete do původního stavu.